Pobočka Sokolov

Adresa 

AUTO HELUS, s. r. o. - Sokolov

Chebská 53

356 33 Sokolov

IČ:48361437

DIČ:CZ48361437

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 7.00 - 15.30

Sobota: 7.00 - 13.00 

Po telefonické domluvě možnost i mimo otevírací dobu.

Kontaktujte nás 

359 574 200

Všechny kontakty

sokolov 3sokolov 2sokolov -  odpočinková zonasokolov - jednací místnostsokolov 1příjem servisu Sokolovpobocka-sokolov-4.3074311390pobocka-sokolov-3.3074311390pobocka-sokolov-2.3074311390pobocka-sokolov-1.3074311390
 

Detailní kontakty

Recepce

 Telefon  359 574 200
 Fax  359 574 200

Výkonný ředitel

 Pavel Rak  702 015 322  rak@autohelus.cz

Fakturace

 Lucie Koubková  359 574 200   koubkova@autohelus.cz

Vedoucí servisu

 Milan Zedník   702 015 323  zednik@autohelus.cz

Přijímací technik

 Jan Teleki   725 691 369  teleki@autohelus.cz

Prodej vozidel

 Jakub Helus   721 432 342   jakub.helus@autohelus.cz

Prodej stavební a zemědělské techniky

 Jan Hudec  725 691 365  hudec@autohelus.cz
 Jakub Helus  721 432 342    jakub.helus@autohelus.cz

Náhradní díly

 Karel Smolík  702 015 324  smolik@autohelus.cz

Asistence

 Auto Helus s. r. o   00420 725 446 222 

Non-stop

 0080 048 326 000  jen z pevné linky
 0039 011 270 866  

Jednatelé

 Jiří Helus  helus@autohelus.cz
JUDr. Kamil Helus   kamil@autohelus.cz
Martin Helus   martin.helus@autohelus.cz