Pobočka Kaznějov

Adresa 

AUTO HELUS, s. r. o. - Kaznějov

Ke staré mašině 557

331 51 Kaznějov

IČ:48361437

DIČ:CZ48361437

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 6.00 - 19.00

Sobota: 7.00 - 12.00 

Kontaktujte nás 

373 333 361

Všechny kontakty

POBOČKA KaznějovPOBOČKA Kaznějov 2autohelus pobočka kaznějov vnitřní prostoryautohelus pobočka kaznějov interiérautohelus pobočka kaznějkov modely vozůautohelus kaznějov pohodlná míst pro návštěvyautohelus kaznějov pohled zvenkuautohelus kaznějov exteriér
 

Detailní kontakty

Recepce

 
Recepce  373 333 361
Příjem oprav   373 332 916
Sklad   373 332 711
 

Výkonný ředitel

 Roman Mandous  728 333 208  mandous@autohelus.cz 

Vedoucí servisu a tachografy

 Roman Mandous   728 333 208  mandous@autohelus.cz

Přijímací technik

 Jiří Boubín   724 993 563  boubin@autohelus.cz
 Martin Svoboda  725 949 544  svoboda@autohelus.cz

Prodej vozidel

 Richard Polcar  603 243 880  polcar@autohelus.cz
 Libor Prusík  724 307 881  prusik@autohelus.cz
 Adam Hrázký  777 979 763  hrazky@autohelus.cz
 

Prodej stavební a zemědělské techniky

 Jan Hudec   725 691 365  hudec@autohelus.cz
 Petr Blecha   773 774 939  blecha@autohelus.cz
 Jakub Helus   721 432 342  jakub.helus@autohelus.cz
 

Bazar a prodej havarovaných vozů

 Marek Kondelík  724 093 940  kondelik@autohelus.cz

Náhradní díly

 Jan Špelina   724 993 560  spelina@autohelus.cz
 Pavel Bunda  607 033 981  bunda@autohelus.cz
 Zdeněk Tegi  607 033 942  tegi@autohelus.cz
 Veronika Hřebcová  778 532 695  hrebcova@autohelus.cz

Účetní a fakturace

 Bc. Olga Jandová   601 388 555  jandova@autohelus.cz 
 Karolína Jurčíková  773 738 138  jurcikova@autohelus.cz
 Petra Kroupová  777 466 070  kroupova@autohelus.cz

Recepce a pojistné události

 Eva Salcmanová  724 993 564  salcmanova@autohelus.cz

Recepce a marketing

 Markéta Beránková  723 919 100 berankova@autohelus.cz 

Faktury a pohledávky

 Michaela Sušánková  720 975 662  susankova@autohelus.cz

Asistence

 Auto Helus s. r. o  00420 728 055 060

Non stop

 0080 048 326 000   jen z pevné linky
 0039 011 270 866  

Jednatelé

 Jiří Helus   helus@autohelus.cz
 JUDr. Kamil Helus   kamil@autohelus.cz
 Martin Helus   martin.helus@autohelus.cz