Prodej a servis
vozů IVECO

Auto Helus

Auto Helus Kaznějov

Auto Helus s.r.o.  - Kaznějov

Ke staré mašině 557
331 51 Kaznějov

tel. 373 333 361

 

Otevírací doba v Auto Helus Kaznějov:

 Pondělí:  07:00 - 19:00
 Úterý:   07:00 - 19:00
 Středa:   07:00 - 19:00
 Čtvrtek:   07:00 - 19:00
 Pátek:   07:00 - 19:00 
 Sobota:   07:00 - 12:00 
 Neděle:   zavřeno
Pobočka Kaznějovpobočka-kaznějov_7pobočka_kaznějov_2pobočka_kaznějov_3pobočka_kaznějov_4pobočka_kaznějov_5pobočka_kaznějov_6pobočka_kaznějov_7pobočka_kaznějov_8pobočka_kaznějov_9
 Recepce  373 333 361  
 Příjem oprav   373 332 916  
 Sklad   373 332 711  
 Fax   373 332 127  
     
 Výkonný ředitel     
 Roman Mandous   728 333 208
 mandous@autohelus.cz 
     
 Prodejci     
 Richard Polcar   603 243 880  polcar@autohelus.cz
 Jaroslav Kraus   606 960 114  kraus@autohelus.cz
 Libor Prusík   724 307 881  prusik@autohelus.cz
 Jan Hudec   725 691 365  hudec@autohelus.cz
     
 Bazar a prodej havarovaných vozů    
 Marek Kondelík  724 093 940  kondelik@autohelus.cz
     
 Vedoucí servisu a tachografy     
 Roman Mandous   728 333 208   mandous@autohelus.cz
     
 Přijímací technik     
 Jiří Boubín  724 993 563  boubin@autohelus.cz
 Václav Stančo 725 691 368  stanco@autohelus.cz
 Petr Kyzlík  607 033 981  kyzlik@autohelus.cz
     
 Pneuservis     
 Václav Stančo   725 691 368  stanco@autohelus.cz
     
 Náhradní díly      
 Jan Špelina   724 993 560  spelina@autohelus.cz
 Pavel Bunda   725 949 544  bunda@autohelus.cz
 Zdeněk Tegi  607 033 942  tegi@autohelus.cz
     
 Účetní a fakturace    
 Bc. Olga Jandová   373 333 361  jandova@autohelus.cz
 Alexandra Brányiková   373 333 361  branyikova@autohelus.cz
     
 Recepce a pojistné události     
 Dana Šišková   724 993 564  siskova@autohelus.cz
     
 Recepce a marketing     
 Markéta Beránková   723 919 100  berankova@autohelus.cz
     
 Asistence     
 Auto Helus s. r. o.   00420 728 055 060  
     
 Non-stop  0080 048 326 000  (jen z pevné linky)
   0039 011 270 866  
      
 Jednatelé     
 Jiří Helus     helus@autohelus.cz
 JUDr. Kamil Helus     kamil@autohelus.cz
 Martin Helus     martin.helus@autohelus.cz
ADMINISTRATIVNÍ SÍDLO:
Auto Helus s. r.o.
Luční 168/32
301 00 Plzeň
POBOČKY FIRMY
Kaznějov, Ejpovice, Sokolov, Most
 
Pracovní dny: 7:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 12:00