Náš sortiment dalších produktů

Kromě vozů značky IVECO nabízíme i ojeté autobusy ze zahraničí za výrazně nižší cenu, které splňují veškeré požadavky silničního provozu a nabízí svým cestujícím maximální komfort. Vozový park může omládnout a rozšířit se o autobusy IRISBUS, IVECO BUS, MAN, NEOPLAN nebo SETRA BUS.
 
Také se zaměřujeme na zemědělské stroje a traktory STEYR. Tyto traktory jsou synonymem kvality, vysokého stupně zpracování a hrdosti jejich uživatelů. Svým červeno-bílým lakováním, prvotřídním vybavením a komfortem jsou traktory STEYR volbou pro ty, kteří se chtějí odlišit a nasedat každý den do první třídy. Skvělým doplňkem jsou i traktorové návěsy a přívěsy na každý typ terénu a práce. 
 
Mimo traktory nabízíme stravební stroje, bagry a traktorbagry zančky CASE. Stavební technika CASE slouží k ulehčení a zrychlení práce v oblasti stavebnictví. Vyniká zejména výkonem a spolehlivostí, která dokáže pracovat maximálně efektivně.
 
V neposlední řadě jsme také obchodním zástupcem RASCO pro Českou Republiku. Společnost RASCO je předním evropským výrobcem profesionální techniky pro údržbu komunikací v letní i zimní sezóně. Zaměřuje se na prodej sněhových radlic, sypačů, příkopových sekaček a čistící techniky. Produkty jsou určené pro nákladní vozy, multifunkční nosiče nástaveb či traktory.