Náš sortiment dalších produktů

Kromě vozů značky IVECO nabízíme  také vozy PIAGGIO, které jsou navržené speciálně pro města a obce.  Svými kompaktními rozměry se vejdou na každý chodník a do každé uličky, jejich užitečná hmotnost může být až 1400 kg, nejčastěji prodávané jsou sklápěčky a valníky, vozidlo lze ale osadit i nosičem kontejnerů, nasadit radlici, natáhnout sypač, apod. 
 
Také se zaměřujeme na zemědělské stroje a traktory STEYR. Tyto traktory jsou synonymem kvality, vysokého stupně zpracování a hrdosti jejich uživatelů. Svým červeno-bílým lakováním, prvotřídním vybavením a komfortem jsou traktory STEYR volbou pro ty, kteří se chtějí odlišit a nasedat každý den do první třídy. Skvělým doplňkem jsou i traktorové návěsy a přívěsy na každý typ terénu a práce. 
 
Mimo traktory nabízíme stravební stroje, bagry a traktorbagry zančky CASE. Stavební technika CASE slouží k ulehčení a zrychlení práce v oblasti stavebnictví. Vyniká zejména výkonem a spolehlivostí, která dokáže pracovat maximálně efektivně. 
 
V neposlední řadě jsme také obchodním zástupcem RASCO pro Českou Republiku. Společnost RASCO je předním evropským výrobcem profesionální techniky pro údržbu komunikací v letní i zimní sezóně. Zaměřuje se na prodej sněhových radlic, sypačů, příkopových sekaček a čistící techniky. Produkty jsou určené pro nákladní vozy, multifunkční nosiče nástaveb či traktory. 
 
Dalším naším sortimentem jsou ojeté autobusy ze zahraničí za výrazně nižší cenu, které splňují veškeré požadavky silničního provozu a nabízí svým cestujícím maximální komfort. Vozový park může omládnout a rozšířit se o autobusy IVECOBUS, , MAN, NEOPLAN nebo SETRA BUS. 
Kontaktní formulář
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.