Pobočka Ejpovice

Adresa 

AUTO HELUS, s. r. o. - Plzeň, Ejpovice

IVECO, IVECOBUS a AVIA

Zemská 238

337 01 Ejpovice

IČ:48361437

DIČ:CZ48361437

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 7.00 - 21.00

Sobota: 7.00 - 12.00 

Kontaktujte nás 

371 585 521

Všechny kontakty

POBOČKA EJPOVICE.jpg 2POBOČKA EJPOVICEpobocka-ejpovice-9.3074311390pobocka-ejpovice-2.3074311390pobocka-ejpovice-1.3074311390dsc-0525.3074311390pobocka-ejpovice-8.3074311390pobocka-ejpovice-7.3074311390pobocka-ejpovice-5.3074311390pobocka-ejpovice-4.3074311390pobocka-ejpovice-3.3074311390
 

Detailní kontakty

Recepce

 Aneta Divišová   371 585 521  divisova@autohelus.cz
 Příjem oprav  371 585 760  
 Sklad  371 585 761  
 

Výkonný ředitel a vedoucí servisu

 
 Zdeněk Pechman  724 993 562  pechman@autohelus.cz

Garanční technik

 Marian Pikl  725 691 363  pikl@autohelus.cz

Přijímací technik

 Jan Hůrka  602 202 846  hurka@autohelus.cz
 Robert Pipiška
 724 993 561  pipiska@autohelus.cz
 Jiří Frýba  702 232 053    fryba@autohelus.cz

Prodej vozidel

 Richard Polcar  603 243 880  polcar@autohelus.cz
 Libor Prusík  724 307 881  prusik@autohelus.cz
 Adam Hrázký  777 979 763  hrazky@autohelus.cz
 

Prodej stavební a zemědělské techniky

 Jan Hudec   725 691 365  hudec@autohelus.cz
 Petr Blecha   773 774 939  blecha@autohelus.cz
 Jakub Helus   721 432 342  jakub.helus@autohelus.cz

Prodej náhradních dílů

  infoNDE@autohelus.cz 
 Jiří Sýkora  725 691 360  sykora@autohelus.cz
 Petr Blahník  725 691 364  blahnik@autohelus.cz
 Vít Boháček  724 384 722  bohacek@autohelus.cz
 Štěpánka Kunešová  606 086 011  kunesova@autohelus.cz

Asistence

 Auto Helus s. r. o.  725 691 366
   725 691 367

Non stop

 0080 048 326 000   jen z pevné linky 
 0039 011 270 866  

Jednatelé

 Jiří Helus  helus@autohelus.cz
 JUDr. Kamil Helus   kamil@autohelus.cz
 Martin Helus   martin.helus@autohelus.cz