Prodej a servis
vozů IVECO

Auto Helus

Auto Helus Ejpovice

Auto Helus s. r. o., Plzeň - Ejpovice

Iveco, Ivecobus a Avia
 
Zemská 238
337 01 Ejpovice

tel. 371 585 521

Otevírací doba v Auto Helus Plzeň - Ejpovice:

 Pondělí:  07:00 - 21:00
 Úterý:   07:00 - 21:00
 Středa:   07:00 - 21:00
 Čtvrtek:   07:00 - 21:00
 Pátek:   07:00 - 21:00 
 Sobota:   07:00 - 12:00 
 Neděle:   zavřeno
pobočka_ejpovice_1pobočka_ejpovice_10pobočka_ejpovice_2pobočka_ejpovice_3pobočka_ejpovice_4pobočka_ejpovice_5pobočka_ejpovice_6pobočka_ejpovice_7pobočka_ejpovice_8pobočka_ejpovice_9
 Recepce    
 Jana Pašková  371 585 521  paskova@autohelus.cz
 Příjem oprav   371 585 760  
 Sklad   371 585 761  
     
 Výkonný ředitel a vedoucí servisu
   
 Zdeněk Pechman  724 993 562
 pechman@autohelus.cz
     
 Garanční technik
   
 Marian Pikl  725 691 363  pikl@autohelus.cz
     
 Přijímací technik    
 Pavel Vítovec  602 202 846  vitovec@autohelus.cz
 Vladimír Janota  724 993 561
 janota@autohelus.cz
 Jaroslav Moule  602 372 298  moule@autohelus.cz
     
 Manager náhradních dílů    
 Ing. Pavel Richter  603424669  richter@autohelus.cz
     
 Prodej náhradních dílů      
 Jiří Sýkora  725 691 360  sykora@autohelus.cz
 Daniel Rybář  725 691 364  rybar@autohelus.cz
 Petr Blahník  371 585 761  blahnik@autohelus.cz
 Jitka Mrázová  724 384 722  mrazova@autohelus.cz
     
 Asistence    
 Auto Helus s. r. o.  +420 725 691 366  
   +420 725 691 367  
     
     
 Non-stop  0080 048 326 000  (jen z pevné linky)
   0039 011 270 866  
      
 Jednatelé     
 Jiří Helus     helus@autohelus.cz
 JUDr. Kamil Helus     kamil@autohelus.cz
 Martin Helus     martin.helus@autohelus.cz
ADMINISTRATIVNÍ SÍDLO:
Auto Helus s. r.o.
Luční 168/32
301 00 Plzeň
POBOČKY FIRMY
Kaznějov, Ejpovice, Sokolov, Most
 
Pracovní dny: 7:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 12:00