Prodej a servis
vozů IVECO

Auto Helus
Zpět na přehled novinek

Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní

Novinka IVECO
Velké objemy, zvýšení tržního podílu a šest ocenění - rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní.
 
Nové Iveco Daily, které bylo uvedeno na trh v roce 2014 a získalo ocenění Van of the Year pro rok 2015, má za sebou výjimečný rok: získalo několik ocenění po celém světě a dosáhlo obrovského úspěchu na více trzích.
NuovoDailyHi-Matic
Během jednoho roku od uvedení na trh dosáhlo nové Iveco Daily, které získalo ocenění International Van of the Year pro rok 2015, pozoruhodný úspěch – 20% meziroční nárůst prodeje ve velkoobchodním segmentu. Trvalý růst v odvětví maloobchodního prodeje jenom dokládá, jak si zákazníci cení toto vozidlo. Vozidlo je velmi oblíbené u nezávislých provozovatelů.
 
V Evropě nové Iveco Daily překonalo konkurenci a v porovnání s rokem 2014 dosáhlo zvýšení tržního podílu o 0,6 %. Za tímto růstem stojí především klíčoví zákazníci a maloobchodníci, kteří se rozhodli pro toto vozidlo. Na latinskoamerickém trhu získalo Iveco Daily i navzdory náročným tržním podmínkám ještě větší podíl – nárůst o 1,5 %.

Daily, profesionální partner pro dopravu, se vyvíjí společně se zákazníky

Iveco Daily se zrodilo jako nejlepší profesionální partner dopravních firem. V průběhu let se neustále vyvíjelo – vždy dokázalo předvídat potřeby zákazníků a nabízet to nejlepší řešení, přičemž si zachovalo věrnost svému poslání, kterým je doprava a prvotřídní funkce. K dnešnímu dni se ve více než 110 státech celého světa prodalo již přes 2,7 milionu vozidel Daily – to je skutečně globální úspěch.
Pierre Lahutte, prezident značky Iveco, komentuje dosažený výsledek:
„Jsme hrdi na výsledek, který Iveco Daily dosáhlo v celosvětovém měřítku – a to zejména modely dodávkových vozidel. Získává zasloužená ocenění a upevňuje si postavení na trzích, kde již bylo uvedeno. To jen potvrzuje, že odborníci z průmyslu a také dopravci oceňují to, jak toto vozidlo zdvihlo laťku v oblasti celkových nákladů na vlastnictví, komfortu, jízdních vlastností, produktivity a udržitelnosti.”

Nové Iveco Daily sbírá ocenění

Od okamžiku, kdy bylo uvedeno na trh, nové Iveco Daily získává velké množství ocenění a dělá dojem na odborníky z průmyslu po celém světě. Prvním oceněním byla prestižní evropská cena International Van of the Year pro rok 2015, kterou vozidlo získalo na Mezinárodním autosalonu IAA 2014 v německém Hannoveru. Vozidlo získalo uznání i ve více průmyslových odvětvích: v rámci německého odvětví kurýrních, expresních a balíkových doručovacích služeb získal model Daily Hi-Matic ocenění Nejlepší nákladní vozidlo KEP pro rok 2015 a ocenění za inovace v oblasti nákladních vozidel KEP pro rok 2015. V rámci evropského odvětví karavaningu získala Daily Hi-Matic Evropské ocenění za inovace pro rok 2016. Nedávno získalo v Chile ocenění Nejlepší užitkové vozidlo roku 2016 a v Německu zase ocenění Nejlepší užitkové vozidlo s hmotností do 3,5 tuny.

Nová Daily Hi-Matic: tajemství absolutního požitku z jízdy

Nová Daily Hi-Matic se špičkovou 8rychlostní automatickou převodovkou Iveco, která přináší nový standard univerzálnosti, efektivity nákladů a jízdního komfortu, míchá kartami na trhu. V prvním roce na evropských trzích Daily Hi-Matic dosáhla prodej více než 10 000 vozidel. Největší objemy prodeje byly především v Německu, Spojeném království, ve Skandinávii a v zemích Beneluxu. Dlouhodobě dosahovaný růst nejeví žádné známky zpomalování.

Nová generace modelu Hi-Matic s ergonomickou multifunkční řadicí pákou nabízí absolutní potěšení z jízdy a vytváří podmínky pro bezpečnější jízdu, protože řidiči pomáhá plně se soustředit na provoz a podmínky na cestách. Nová Daily Hi-Matic vzbuzuje nadšení na trzích.

 

Pierre Lahutte dodává: „Zákazníci na něj reagují s nadšením. Vyvinuli jsme produkt, který dokáže přilákat i nové zákazníky, zejména ty, kteří hledají vozidlo prvotřídní kvality a s prvotřídními funkcemi.”

Nové Iveco Daily je připraveno udělat dojem na trzích celého světa

Nové Iveco Daily bylo v roce 2014 uvedeno na evropský trh a následně během roku 2015 i na další trhy v jiných částech světa: v Africe, na Středním východě, v Asii a Tichomoří, počínaje Austrálií – kde se setkalo s mimořádně dobrým ohlasem, Rusku, Číně a Latinské Americe, počínaje Chile, kde se mu už podařilo získat ocenění Nejlepší užitkové vozidlo roku 2016.
 

Rostoucí objem výroby

Daily se vyrábí v závodech společnosti Iveco v italském městě Suzzara a španělském Valladolidu, které disponují modernizovanými výrobními linkami, díky nimž bylo možné uvést novou nabídku na trh. Značka Iveco plánuje investovat další prostředky do závodu v Suzzaře, což jí pomůže soustředit výrobu nového Iveco Daily v Evropě. Oba závody pracují v nepřetržitém provozu a v roce 2016 zaznamenaly meziroční nárůst počtu objednávek, což jenom potvrzuje trvalý růst prodeje vozidel Daily.
 

Nové Iveco Daily je preferované vozidlo flotilových zákazníků v celé Evropě

Daily velmi oceňují největší provozovatelé v oblasti pronájmu, doručování balíků a zásilek a elektronického obchodování – mnozí z nich jsou naši dlouhodobí zákazníci, kteří jsou loajální vůči značce.
 
Od svého uvedení na trh se nové Iveco Daily rychle stalo preferovaným vozidlem provozovatelů velkých vozových parků v několika evropských zemích. Nové Iveco Daily, zejména modely Hi-Matic, představuje ideální vozidlo pro každodenní doručování balíků. To je důvod, proč je toto vozidlo tolik oblíbené mezi provozovateli poštovních služeb.
 
Švédská pošta, PostNord Sverige AB, podepsala smlouvu na nákup 60 nových 3,5tunových vozidel Daily Hi-Matic s výkonem 130 koní a objemem nákladového prostoru 16 m³. Vozidla budou používána pro rozvážku balíků zákazníkům ve Švédsku. V nákladovém prostoru budou namontovány zcela sklopné police od firmy Sortimo.
 
Rakouská pošta, Österreichische Post AG, nedávno převzala 150 nových panelových dodávkových vozidel Daily, z nichž 142 bude sloužit na doručování balíků a dalších osm na rozvoz listovních zásilek. Vozidla Daily budou mít ložnou plochu 10,8 resp. 16 m³. Většina vozidel je s pohonem zadních kol, čtyři pak mají pohon všech čtyř kol. Vnitřní strana nákladového prostoru a podběhů kol je obložena podle přísné specifikace firmy Österreichische Post.
 
Pro nové Iveco Daily se rozhodla i firma BT Fleet, odborník na správu vozového parku a pobočka britské skupiny BT Group. BT Group, jedna z největších telekomunikačních společností ve Spojeném království, převzala 145 nových 7tunových dodávkových vozidel Daily. Firma BT Fleet se rozhodla pro mezinárodní dodávkové vozidlo roku 2015 kvůli jeho vysokému užitečnému zatížení. To jí umožní přejít z větších nákladních vozidel na menší a lehčí vozidla, která přinášejí úsporu výdajů a zvyšují flexibilitu. Každé z nových dodávkových vozidel Daily 70C17 splňuje požadavky nejnovější emisní normy Euro VI a je vybaveno modulárním regálem Bri-Stor a systémy hydraulického a pneumatického ovládání Gardner Denver. Systémy jsou připojeny k pohonu přídavných agregátů (PPA) montovanému přímo na výrobní lince v závodě značky Iveco. Hydraulická a pneumatická zařízení mění vozidla na soběstačnou pojízdnou dílnu, která poskytuje neocenitelné služby při instalaci a údržbě telekomunikační infrastruktury po celé zemi.
 
Britský průkopník v oblasti rozvozu organických potravin Abel & Cole se také rozhodl pro nové Iveco Daily. Firma převzala dodávku 42 nových podvozků s kabinou Daily 35S13 včetně 17 vozidel vybavených osmirychlostní plně automatizovanou špičkovou převodovkou Hi-Matic značky Iveco. Vozidla byla zařazena do vozového parku firmy Abel & Cole, který tvoří výlučně automobily značky Iveco. Vozový park v současnosti tvoří 169 lehkých užitkových vozidel. Karosérie Paneltex s chladicím boxem vyrobeným na zakázku byla přenesena ze starších firemních vozidel na univerzální podvozek nové Daily, což firmě pomohlo splnit její cíl – snížit vliv provozní činnosti na životní prostředí. Firemní řidiči si Daily Hi-Matic obzvláště oblíbili díky jeho jízdním vlastnostem. Na ředitele pro logistiku učinilo velký dojem i zvýšení účinnosti vozového parku.
Další novinky
E-SHOP
Novinka Dealer
E-SHOP Spustili jsme pro Vás E-SHOP s náhradními díly IVECO.
pf 2018
Novinka Dealer
pf 2018
30% sleva na servisní prohlídku
Novinka Dealer
30% sleva na servisní prohlídku Přijeďte se svým vozem IVECO Daily na pravidelnou prohlídku, která je potřebná pro hladký provoz Vašeho vozu.
Sleva na stěrače + nemrznoucí kapalina zdarma
Novinka Dealer
Sleva na stěrače + nemrznoucí kapalina zdarma Vybrané druhy stěračů jsme výrazně zlevnili. Navíc k nim od nás dostanete 3 litry nemrznoucí kapaliny zdarma
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018 Tým PETRONAS De Rooy IVECO bude soutěžit ve dvou hlavních závodech rallye: Anton Van Genugten a Artur Ardavičus se zúčastní rallye Dakar 2018, zatímco Gerard De Rooy, vedoucí člen týmu, a Wuf Van Ginkel budou bojovat o titul na rallye Africa Eco Race 2018.
NOVÝ STRALIS X-WAY
Novinka Dealer
NOVÝ STRALIS X-WAY NA SILNICI I DO TERÉNU
Stralis X-WAY zvyšuje laťku v oblasti přepravních misí v lehkém terénu s nejvyšším užitečným zatížením ve svém segmentu. Spojuje to nejlepší z technologií společnosti IVECO v oblasti úspory paliva a bezpečnosti s legendární terénní robustností svých nejhouževnatějších vozidel a přináší vysokou produktivitu s nízkými celkovými provozními náklady.
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“
Novinka IVECO
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“ Společnost Iveco Czech Republic, a.s. prostřednictvím dealera Komersia Auto s.r.o. předalo 8 vozidel Daily pro společnost Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“. Jedná se o Daily nové generace, která se pyšní prestižním titulem Van of the Year 2015.
Sleva až 60% na vybrané náhradní díly
Novinka Dealer
Sleva až 60% na vybrané náhradní díly Vybrané náhradní díly - filtry a zpětná zrcátka - jsme zlevnili až o 60%. Informujte se o dostupnosti daného dílu, zvýhodněná cena platí do vyprodání zásob na všech pobočkách Auto Helus, s.r.o.
ROAD SHOW AVIA
Novinka Dealer
ROAD SHOW AVIA Na trh přichází AVIA Initia a my jí budeme mít v Kaznějově 3.10.2017 a v Mostě 5.10. Přijďte se podívat od 10 - 16 hodin a prozkoumat výhody téhle obnovené a oblíbené značky.
Sleva 15 % na brzdové destičky
Novinka Dealer
Sleva 15 % na brzdové destičky Sleva 15% na vybrané druhy brzdových destiček na všechny modelové řady vozů IVECO je platná ve všech pobočkách AUTO HELUS - v Kaznějově, Ejpovicích, Sokolově i Mostě.
Den stavební techniky 2017
Novinka Dealer
Den stavební techniky 2017 Jako každý rok i letos proběhne oblastní kolo celosvětové soutěže Case Rodeo, ve kterém si strojníci změří své dovednosti v ovládání strojů.
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy
Novinka IVECO
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy Továrna IVECO v Madridu je první z 64 závodů společnosti CNH Industrial z celého světa, která dosáhla nejvyšší úroveň světové třídy v oblasti výroby.
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO
Novinka IVECO
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO Iveco SpA kupuje českého dealera nákladních vozů KOMERSIA AUTO s.r.o.. Transakci už schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn
Novinka IVECO
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn Součástí konference NGV GLOBAL 2017 bylo i mezinárodní shromáždění organizované Asociací vozidel na zemní plyn, které se konalo 22. března za účelem udělení řady ocenění v tomto odvětví.
Nové Iveco Daily 4x4
Novinka Dealer
Nové Iveco Daily 4x4 Iveco do svých řad malých užitkových vozů zařadilo novinku - Iveco Daily 4x4.
Novinka IVECO
IVECO a Lannutti podepsali jednu z nejvýznamnějších evropských smluv ohledně kamionové dopravy Na tiskové konferenci Iveco, která se konala minulou středu v Arese v Itálii, byla podepsána významná dohoda mezi společností IVECO a Lannutti Group, která je italským lídrem v oblasti integrované logistiky.
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě
Novinka IVECO
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě Gerard de Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO, který usedl za volant vozu IVECO Powerstar s číslem 500, se umístil na konečném třetím místě.
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru
Novinka IVECO
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru Tři nákladní auta IVECO čelí již několik dní náročnému terénu Jižní Ameriky - od pondělí 2. ledna až do soboty 14. ledna na Dakar 2017.
IVECO - Hi-SCR technologie
Novinka IVECO
IVECO - Hi-SCR technologie Unikátní technologie Iveca HI-SCR je odpovědí na zvyšující se obavy spojené s riziky spojenými s vysokými teplotami aktivní regenerace u EGR systémů, které sužují společnosti působící v nebezpečných prostředích.
Iveco podporuje Fondazione Telethon
Novinka IVECO
Iveco podporuje Fondazione Telethon Společnost Iveco podporuje Fondazione Telethon dražbou Nového Stralisu XP TCO2 Šampiona exkluzivně v barvách Scuderia Ferrari
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice
Novinka IVECO
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice Iveco představilo České a Slovenské republice Nový Stralis TCO2 Šampion – nákladní vozidlo se zcela novým pohonem a nejmodernějšími technologiemi a službami, které zvyšují efektivitu a spolehlivost a současně minimalizují emise.
Iveco Daily do kopce
Novinka IVECO
Iveco Daily do kopce Vysoká úroveň pohodlí ovládání vozidla, rychlé a hladké řazení, méně námahy za volantem...
Nejen tyto přednosti automatické převodovky Hi-Matic si mohli vyzkoušet zákazníci značky Iveco během originální testovací akce.
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí
Novinka IVECO
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí Iveco uvádí svůj premiérový IVECO Z TRUCK, koncept nákladního vozu dálkové přepravy, který boří veškeré překážky na cestě za výsledným vozidlem s nulovým dopadem na životní prostředí pro naprosto udržitelný systém dopravy.
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice
Novinka IVECO
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice V průběhu Czech Truck Prix 2016 v areálu závodního okruhu Autodromu v Mostě podepsala společnost Iveco Czech Republic a.s. a společnost PROFI AUTO CZ a.s. dohodu o založení první Truck Station na území České republiky.
Truck Race Most 2016
Novinka IVECO
Truck Race Most 2016 Závodní Iveco Stralis týmu Schwabentruck se zúčastnil Czech Truck Prix 2016 na Autodromu v Mostě. V tomto kole Mistrovství Evropy tahačů (European Truck Race Championship, ETRC)představilo Iveco českým fanouškům také své Emotional Trucks.
Nový Iveco Stralis 2016
Novinka Dealer
Nový Iveco Stralis 2016 Nový Stralis je vylepšený o nejmodernější funkce a technologie, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každé dopravní činnosti a zajišťovaly vysokou produktivitu a zisk.
Emotivní tahače Stralis
Novinka IVECO
Emotivní tahače Stralis Iveco představuje šampiony TCO2, nové emotivní tahače Stralis na okruhu Nürburgring, kde se dva týmy Team Schwabentruck Stralis XP-R účastní závodu v Truck Grand-Prix .
Den otevřených dveří v Kaznějově
Novinka Dealer
Den otevřených dveří v Kaznějově Přijďte se k nám podívat a prohlédnout si naše prostory.
Zemědělská výstava na Hadačce 2016
Novinka Dealer
Zemědělská výstava na Hadačce 2016 Přijďte se na nás podívat na výstavu ve čtvrtek 23. června 2016.
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP
Novinka IVECO
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP revoluční nákladní vůz na zemní plyn pro udržitelnou dálkovou přepravu
Rallye Dakar 2016 na Slovensku
Novinka IVECO
Rallye Dakar 2016 na Slovensku Expedice Iveco Dakar 2016 ve slovenské Sekuli umožnila svým zákazníkům jedinečný zážitek - usednout do soutěžního speciálu Trucker, navíc po boku opravdového pilota Dakaru.
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové Dvě vozidla Iveco Eurocargo přivezla ve čtvrtek 26.5. 2016 dopoledne do Zoo Dvůr Králové dvě hroší samice. Hroši se tak do Dvora Králové vrací po 14 letech.
Foto z akce Den stavební techniky
Novinka Dealer
Foto z akce Den stavební techniky Vzhledem k vydatnému dešti večer před akcí celá událost probíhala ve značně blátivém prostředí.
Den stavební techniky v Příšově
Novinka Dealer
Den stavební techniky v Příšově Rádi bychom vás pozvali do pískovny v Příšově, kde 9.6.2016 představíme špičkovou stavební technicku značky CASE Construction
Autosalon v Litoměřicích
Novinka Dealer
Autosalon v Litoměřicích Dnes začíná autosalon na výstavišti v Litoměřicích - přijďte navštívit náš stánek
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’
Novinka IVECO
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’ Iveco Daily Hi-Matic získalo ocenění „Top Van 2016“ od časopisu Transport News na výstavě CV Show v Birminghamu ve Spojeném království.
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks
Novinka IVECO
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016 bude používat značku „OK Trucks“ ve svých nových barvách – tato značka odkazuje na prodej a marketing ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.
Den ve vzduchu
Novinka Dealer
Den ve vzduchu O víkendu budeme vystavovat naši techniku na akci DEN VE VZDUCHU.
Exotická zvířata jezdí Ivecem
Novinka IVECO
Exotická zvířata jezdí Ivecem Společnost Iveco Czech Republic a.s. spolupracuje s odborníky ze ZOO Dvůr Králové na převozu exotických zvířat. Tentokrát cestovala žirafa Imara z Budapešti do Zoo v Liberci.
IVECO - na veletrhu BAUMA
Novinka IVECO
IVECO - na veletrhu BAUMA Iveco se připojilo ke značce CASE Construction Equipment na výstavě BAUMA 2016, jednom ze světově nejvýznamnějších veletrhů stavebního průmyslu, aby prezentovalo Nové Eurocargo 4x4 a celou svou řadu vozidel určených pro tento sektor.
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo Společnost Commett Plus - autorizovaný partner společnosti Iveco ve spolupráci s experty na přepravu exotických zvířat ze Zoo Dvůr Králové pomáhají s převozem hrocha do ZOO Dvorec u Borovan.
Den otevřených dveří
Novinka Dealer
Den otevřených dveří Rádi bychom vás pozvali na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se budou konat ve dnech 31.3.-7.4.2016.
Pozvánka na Techagro do expozice Steyr
Novinka Dealer
Pozvánka na Techagro do expozice Steyr Přijeďte se na nás podívat na největší zemědělský veletrh v Evropě.
Iveco Eurocargo 4x4
Novinka Dealer
Iveco Eurocargo 4x4 Zjistěte více informací o novém modelu Iveco Eurocargo 4x4.
Zimní slevy na originální náhradní díly IVECO
Novinka Dealer
Zimní slevy na originální náhradní díly IVECO Na rozjezd nového roku připravilo IVECO slevy na originální náhradní díly.
Žijeme Dakarem!
Novinka Dealer
Žijeme Dakarem! Vychutnejte si video z týmu La Gloriosa De Rooy IVECO!
ADMINISTRATIVNÍ SÍDLO:
Auto Helus s. r.o.
Luční 168/32
301 00 Plzeň
POBOČKY FIRMY
Kaznějov, Ejpovice, Sokolov, Most
 
Pracovní dny: 7:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 12:00