Prodej a servis
vozů IVECO

Auto Helus
Zpět na přehled novinek

Iveco podporuje Fondazione Telethon

Novinka IVECO

Společnost Iveco podporuje Fondazione Telethon dražbou Nového Stralisu XP TCO2 Šampiona exkluzivně v barvách Scuderia Ferrari:

  • Dražba Nového Stralisu XP TCO2 Šampiona, "náklaďáku s emocemi" v exkluzivních Scuderia Ferrari barvách , byla zahájena v pondělí 5. prosince na webových stránkách CharityStars: výnosy budou věnovány nadaci Fondazione Telethon, která provádí výzkum v oblasti vzácných genetických chorob.
  • Aukce bude ukončena v sobotu 17. prosince na konci televizního a rozhlasového maratónu veřejnoprávní vysílací stanice Rai pro Fondazione Telethon.
  • Dealerská síť Iveco se letos také účastní, a to formou získávání dobrovolných darů.
  • Iveco bude podporovat Fondazione Telethon v celé Itálii s Iveco reklamní mobilní jednotkou (IPMU), která bude transformována do pojízdné Caffarel cukrárny pro účel Telethon Roadshow 2016. Celou iniciativu bude možné sledovat na sociálních sítích v příspěvcích s hashtagem #convoyfortelethon.
New Stralis Emotional Truck Scuderia Ferrari
Společnost Iveco podporuje Fondazione Telethon v rámci celé události v roce 2016. Aukce jedinečného Nového Stralisu XP, "náklaďáku s emocemi" v exkluzivních Scuderia Ferrari barvách, byla zahájena 5. prosince na charitativní sponzorské platformě Charity Stars, on-line kanálu, kterým jde výtěžek na charitativní kampaně.
 
Výtěžek bude věnován nadaci Fondazione Telethon, která se od roku 1990 věnuje podpoře a rozvoji vědeckého výzkumu léčby související se vzácnými genetickými onemocněními. Celkové téma 2016 Telethonu je shrnuto v italštině jako  #presente –což znamená česky "být tam".
 
Pierre Lahutte, prezident značky Iveco, uvedl:  "Jsme rádi, že opět spolupracujeme s nadací Fondazione Telethon, která je naší srdcovou záležitostí. Iveco společně s Novým Stralisem XP ve speciálních barvách Scuderia Ferrari představují ducha týmu, který ví, jak tam být pro ty, kteří se snaží každý den vytvořit lepší budoucnost. Obdivujeme jejich odvahu a chceme, aby se náš TCO2 Šampion stal ztělesněním sloganu "jsem tu pro Telethon"."
"Náklaďák s emocemi" ve Scuderia Ferrari barvách je jedním ze čtyř nákladních vozů s emocemi vyrobených Ivecem jako výraz úcty pro velká jména ve světě sportu a věnovaných dlouhodobé spolupráci mezi Ivecem a Scuderia Ferrari, která začala v roce 2000. Speciální červená barva představuje silné vztahy se světem motoristických závodů, vynikající příklad technické inovace v automobilovém průmyslu, motor, který pohání Iveco v navrhování a výrobě produktů a služeb.
 
Verze " náklaďáku s emocemi" je současně oslavou pokroku Nového Stralisu XP TCO 2 Šampiona, nejspolehlivějšího a nejefektivnějšího nákladního vozu na trhu, navrženého k maximalizaci spolehlivosti a snížení emisí CO2 i celkových nákladů na vlastnictví (TCO). Zcela přepracované hnací ústrojí, nová převodovka, nejlepší ve své třídě, nový motor, osvědčená HI-SCR technologie, prediktivní GPS funkce nové generace a veškeré další nové vlastnosti generují úsporu paliva až 11,2 %, což potvrdily i výsledky nedávných testů TÜV . Mimořádné vlastnosti v oblasti celkových nákladů na vlastnictví a emisí CO2 činí z Nového Stralisu XP skutečného TCO2 Šampiona.
 
Iveco dealeři, charakterističtí svým duchem týmové práce, rovněž přispívají shromažďováním darů pro Fondazione Telethon. V loňském roce se jim podařilo získat více než sto tisíc eur.
 

Telethon Roadshow inspirovaná cukrárnou Caffarel

New Stralis Emotional Truck
Spolupráce s Fondazione Telethon zahrnuje také Telethon Roadshow, kterou vede Iveco reklamní mobilní jednotka (IPMU) ve svých speciálních barvách inspirovaných kampaní pro vědecký výzkum v oblasti vzácných genetických chorob. Vozidlo bude transformováno do cukrárny Caffarel. Tato italská společnost je synonymem pro čokoládovou kulturu města Turína, v této cukrárně bude Mistr čokolády Sergio Signorini, vytvářet naživo lahodné gianduiotti pralinky, ikonu Caffarel čokolády, stvořenou v roce 1865. Představení hlavního Mistra čokolády bude sladkou pozvánkou na chvíli určenou pro solidaritu.
 
Roadshow bude křižovat italské ulice, zastaví v průmyslovém závodu CNH v Modeně (v neděli 11. prosince) a přeruší svou cestu v Piazza S. Stefano v Miláně (v pondělí 12. prosince a v úterý 13. prosince), před přesunem do továrny Caffarel v Lusernu, San Giovanni (ve středu 14. prosince) a do  CNH Industrial Village v Turíně u příležitosti oslavy celé iniciativy (ve čtvrtek 15. prosince). Roadshow dojede do Říma v sobotu 17. prosince na konci maratónu televize Rai. Celou iniciativu budete moci sledovat na sociálních sítích pod hashtagem  #convoyfortelethon .

Fondazione Telethon

Fondazione Telethon je významná biomedicínská charitativní organizace v Itálii, jejímž posláním je pokrok v biomedicínském výzkumu a v léčbě vzácných genetických chorob. Tyto choroby, právě proto, že jsou tak vzácné, jsou tradičně opomíjeny širokou veřejností a soukromými investicemi. Hlavním cílem je zajistit léčbu prostřednictvím výzkumu financovaného Telethonem, skutečně dostupnou všem těm, kdo ji potřebují. Po celou dobu své 26leté činnosti nadace Fondazione Telethon investovala více než 475 milionů eur do financování více než 2600 projektů a studií o 470 onemocněních a zapojila více než 1 600 výzkumných pracovníků.
 
Fondazione Telethon významně přispěla k celosvětovému pokroku ve znalostech týkajících se vzácných genetických chorob a výzkumu s cílem rozvoje léčebných postupů. 30. května 2016 Fondazione Telethon a nemocnice San Raffaele oznámily schválení Strimvelis, první ex vivo kmenové genové terapie při léčbě pacientů s ADA-SCID, Evropskou komisí. Genová terapie pro léčbu ADA-SCID byla původně vyvinuta v Miláně zdravotnickým zařízením San Raffaele (OSR) a Fondazione Telethon prostřednictvím jejich společného San Raffaele Telethon Institutu pro genovou terapii (SR-Tiget) a byla dále převzata GSK prostřednictvím strategické spolupráce vzniklé v roce 2010 mezi GSK, OSR a Telethonem.
 
Mimo to byly velmi slibné výsledky získány v rámci klinického vývoje genové terapie pro další dvě závažná pediatrická onemocnění: metachromatickou leukodystrofii a Wiskott-Aldrichův syndrom. Stejně průlomový přístup úspěšně uplatňovaný na tyto patologické jevy se nyní blíží do fáze klinického testování i pro další choroby.
Další novinky
E-SHOP
Novinka Dealer
E-SHOP Spustili jsme pro Vás E-SHOP s náhradními díly IVECO.
pf 2018
Novinka Dealer
pf 2018
30% sleva na servisní prohlídku
Novinka Dealer
30% sleva na servisní prohlídku Přijeďte se svým vozem IVECO Daily na pravidelnou prohlídku, která je potřebná pro hladký provoz Vašeho vozu.
Sleva na stěrače + nemrznoucí kapalina zdarma
Novinka Dealer
Sleva na stěrače + nemrznoucí kapalina zdarma Vybrané druhy stěračů jsme výrazně zlevnili. Navíc k nim od nás dostanete 3 litry nemrznoucí kapaliny zdarma
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018 Tým PETRONAS De Rooy IVECO bude soutěžit ve dvou hlavních závodech rallye: Anton Van Genugten a Artur Ardavičus se zúčastní rallye Dakar 2018, zatímco Gerard De Rooy, vedoucí člen týmu, a Wuf Van Ginkel budou bojovat o titul na rallye Africa Eco Race 2018.
NOVÝ STRALIS X-WAY
Novinka Dealer
NOVÝ STRALIS X-WAY NA SILNICI I DO TERÉNU
Stralis X-WAY zvyšuje laťku v oblasti přepravních misí v lehkém terénu s nejvyšším užitečným zatížením ve svém segmentu. Spojuje to nejlepší z technologií společnosti IVECO v oblasti úspory paliva a bezpečnosti s legendární terénní robustností svých nejhouževnatějších vozidel a přináší vysokou produktivitu s nízkými celkovými provozními náklady.
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“
Novinka IVECO
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“ Společnost Iveco Czech Republic, a.s. prostřednictvím dealera Komersia Auto s.r.o. předalo 8 vozidel Daily pro společnost Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“. Jedná se o Daily nové generace, která se pyšní prestižním titulem Van of the Year 2015.
Sleva až 60% na vybrané náhradní díly
Novinka Dealer
Sleva až 60% na vybrané náhradní díly Vybrané náhradní díly - filtry a zpětná zrcátka - jsme zlevnili až o 60%. Informujte se o dostupnosti daného dílu, zvýhodněná cena platí do vyprodání zásob na všech pobočkách Auto Helus, s.r.o.
ROAD SHOW AVIA
Novinka Dealer
ROAD SHOW AVIA Na trh přichází AVIA Initia a my jí budeme mít v Kaznějově 3.10.2017 a v Mostě 5.10. Přijďte se podívat od 10 - 16 hodin a prozkoumat výhody téhle obnovené a oblíbené značky.
Sleva 15 % na brzdové destičky
Novinka Dealer
Sleva 15 % na brzdové destičky Sleva 15% na vybrané druhy brzdových destiček na všechny modelové řady vozů IVECO je platná ve všech pobočkách AUTO HELUS - v Kaznějově, Ejpovicích, Sokolově i Mostě.
Den stavební techniky 2017
Novinka Dealer
Den stavební techniky 2017 Jako každý rok i letos proběhne oblastní kolo celosvětové soutěže Case Rodeo, ve kterém si strojníci změří své dovednosti v ovládání strojů.
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy
Novinka IVECO
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy Továrna IVECO v Madridu je první z 64 závodů společnosti CNH Industrial z celého světa, která dosáhla nejvyšší úroveň světové třídy v oblasti výroby.
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO
Novinka IVECO
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO Iveco SpA kupuje českého dealera nákladních vozů KOMERSIA AUTO s.r.o.. Transakci už schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn
Novinka IVECO
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn Součástí konference NGV GLOBAL 2017 bylo i mezinárodní shromáždění organizované Asociací vozidel na zemní plyn, které se konalo 22. března za účelem udělení řady ocenění v tomto odvětví.
Nové Iveco Daily 4x4
Novinka Dealer
Nové Iveco Daily 4x4 Iveco do svých řad malých užitkových vozů zařadilo novinku - Iveco Daily 4x4.
Novinka IVECO
IVECO a Lannutti podepsali jednu z nejvýznamnějších evropských smluv ohledně kamionové dopravy Na tiskové konferenci Iveco, která se konala minulou středu v Arese v Itálii, byla podepsána významná dohoda mezi společností IVECO a Lannutti Group, která je italským lídrem v oblasti integrované logistiky.
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě
Novinka IVECO
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě Gerard de Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO, který usedl za volant vozu IVECO Powerstar s číslem 500, se umístil na konečném třetím místě.
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru
Novinka IVECO
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru Tři nákladní auta IVECO čelí již několik dní náročnému terénu Jižní Ameriky - od pondělí 2. ledna až do soboty 14. ledna na Dakar 2017.
IVECO - Hi-SCR technologie
Novinka IVECO
IVECO - Hi-SCR technologie Unikátní technologie Iveca HI-SCR je odpovědí na zvyšující se obavy spojené s riziky spojenými s vysokými teplotami aktivní regenerace u EGR systémů, které sužují společnosti působící v nebezpečných prostředích.
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice
Novinka IVECO
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice Iveco představilo České a Slovenské republice Nový Stralis TCO2 Šampion – nákladní vozidlo se zcela novým pohonem a nejmodernějšími technologiemi a službami, které zvyšují efektivitu a spolehlivost a současně minimalizují emise.
Iveco Daily do kopce
Novinka IVECO
Iveco Daily do kopce Vysoká úroveň pohodlí ovládání vozidla, rychlé a hladké řazení, méně námahy za volantem...
Nejen tyto přednosti automatické převodovky Hi-Matic si mohli vyzkoušet zákazníci značky Iveco během originální testovací akce.
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí
Novinka IVECO
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí Iveco uvádí svůj premiérový IVECO Z TRUCK, koncept nákladního vozu dálkové přepravy, který boří veškeré překážky na cestě za výsledným vozidlem s nulovým dopadem na životní prostředí pro naprosto udržitelný systém dopravy.
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice
Novinka IVECO
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice V průběhu Czech Truck Prix 2016 v areálu závodního okruhu Autodromu v Mostě podepsala společnost Iveco Czech Republic a.s. a společnost PROFI AUTO CZ a.s. dohodu o založení první Truck Station na území České republiky.
Truck Race Most 2016
Novinka IVECO
Truck Race Most 2016 Závodní Iveco Stralis týmu Schwabentruck se zúčastnil Czech Truck Prix 2016 na Autodromu v Mostě. V tomto kole Mistrovství Evropy tahačů (European Truck Race Championship, ETRC)představilo Iveco českým fanouškům také své Emotional Trucks.
Nový Iveco Stralis 2016
Novinka Dealer
Nový Iveco Stralis 2016 Nový Stralis je vylepšený o nejmodernější funkce a technologie, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každé dopravní činnosti a zajišťovaly vysokou produktivitu a zisk.
Emotivní tahače Stralis
Novinka IVECO
Emotivní tahače Stralis Iveco představuje šampiony TCO2, nové emotivní tahače Stralis na okruhu Nürburgring, kde se dva týmy Team Schwabentruck Stralis XP-R účastní závodu v Truck Grand-Prix .
Den otevřených dveří v Kaznějově
Novinka Dealer
Den otevřených dveří v Kaznějově Přijďte se k nám podívat a prohlédnout si naše prostory.
Zemědělská výstava na Hadačce 2016
Novinka Dealer
Zemědělská výstava na Hadačce 2016 Přijďte se na nás podívat na výstavu ve čtvrtek 23. června 2016.
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP
Novinka IVECO
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP revoluční nákladní vůz na zemní plyn pro udržitelnou dálkovou přepravu
Rallye Dakar 2016 na Slovensku
Novinka IVECO
Rallye Dakar 2016 na Slovensku Expedice Iveco Dakar 2016 ve slovenské Sekuli umožnila svým zákazníkům jedinečný zážitek - usednout do soutěžního speciálu Trucker, navíc po boku opravdového pilota Dakaru.
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové Dvě vozidla Iveco Eurocargo přivezla ve čtvrtek 26.5. 2016 dopoledne do Zoo Dvůr Králové dvě hroší samice. Hroši se tak do Dvora Králové vrací po 14 letech.
Foto z akce Den stavební techniky
Novinka Dealer
Foto z akce Den stavební techniky Vzhledem k vydatnému dešti večer před akcí celá událost probíhala ve značně blátivém prostředí.
Den stavební techniky v Příšově
Novinka Dealer
Den stavební techniky v Příšově Rádi bychom vás pozvali do pískovny v Příšově, kde 9.6.2016 představíme špičkovou stavební technicku značky CASE Construction
Autosalon v Litoměřicích
Novinka Dealer
Autosalon v Litoměřicích Dnes začíná autosalon na výstavišti v Litoměřicích - přijďte navštívit náš stánek
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’
Novinka IVECO
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’ Iveco Daily Hi-Matic získalo ocenění „Top Van 2016“ od časopisu Transport News na výstavě CV Show v Birminghamu ve Spojeném království.
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks
Novinka IVECO
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016 bude používat značku „OK Trucks“ ve svých nových barvách – tato značka odkazuje na prodej a marketing ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.
Den ve vzduchu
Novinka Dealer
Den ve vzduchu O víkendu budeme vystavovat naši techniku na akci DEN VE VZDUCHU.
Exotická zvířata jezdí Ivecem
Novinka IVECO
Exotická zvířata jezdí Ivecem Společnost Iveco Czech Republic a.s. spolupracuje s odborníky ze ZOO Dvůr Králové na převozu exotických zvířat. Tentokrát cestovala žirafa Imara z Budapešti do Zoo v Liberci.
IVECO - na veletrhu BAUMA
Novinka IVECO
IVECO - na veletrhu BAUMA Iveco se připojilo ke značce CASE Construction Equipment na výstavě BAUMA 2016, jednom ze světově nejvýznamnějších veletrhů stavebního průmyslu, aby prezentovalo Nové Eurocargo 4x4 a celou svou řadu vozidel určených pro tento sektor.
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo Společnost Commett Plus - autorizovaný partner společnosti Iveco ve spolupráci s experty na přepravu exotických zvířat ze Zoo Dvůr Králové pomáhají s převozem hrocha do ZOO Dvorec u Borovan.
Den otevřených dveří
Novinka Dealer
Den otevřených dveří Rádi bychom vás pozvali na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se budou konat ve dnech 31.3.-7.4.2016.
Pozvánka na Techagro do expozice Steyr
Novinka Dealer
Pozvánka na Techagro do expozice Steyr Přijeďte se na nás podívat na největší zemědělský veletrh v Evropě.
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní
Novinka IVECO
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní Nové Iveco Daily, které bylo uvedeno na trh v roce 2014 a získalo ocenění Van of the Year pro rok 2015, má za sebou výjimečný rok: získalo několik ocenění po celém světě a dosáhlo obrovského úspěchu na více trzích.
Iveco Eurocargo 4x4
Novinka Dealer
Iveco Eurocargo 4x4 Zjistěte více informací o novém modelu Iveco Eurocargo 4x4.
Zimní slevy na originální náhradní díly IVECO
Novinka Dealer
Zimní slevy na originální náhradní díly IVECO Na rozjezd nového roku připravilo IVECO slevy na originální náhradní díly.
Žijeme Dakarem!
Novinka Dealer
Žijeme Dakarem! Vychutnejte si video z týmu La Gloriosa De Rooy IVECO!
ADMINISTRATIVNÍ SÍDLO:
Auto Helus s. r.o.
Luční 168/32
301 00 Plzeň
POBOČKY FIRMY
Kaznějov, Ejpovice, Sokolov, Most
 
Pracovní dny: 7:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 12:00