Prodej a servis
vozů IVECO

Auto Helus
Zpět na přehled novinek

IVECO - na veletrhu BAUMA

Novinka IVECO
Světová premiéra Nového Eurocarga s pohonem 4x4, “Mezinárodního nákladního vozidla roku 2016", od značky Iveco na veletrhu BAUMA 2016.
Iveco se zúčastnilo veletrhu BAUMA 2016, přední výstavy pro stavebnictví, stavební materiály a těžební stroje, stavební vozidla a vybavení, kde vystavilo čtyři klíčové produkty vyvinuté pro stavební průmysl: Nové Eurocargo 4x4, které se zde poprvé představilo veřejnosti, nový ocelový třístranný sklápěč Daily 4x4, třístranný sklápěč Trakker 6x6 a zadní sklápěč Astra HD9 8x6. Již podruhé se Iveco spojilo na důležitém veletrhu se sesterskou značkou CASE Construction Equipment, aby společně vystavily své doplňkové zboží pro průmysl u stánku CASE FM.713/3.

Nové Eurocargo 4x4: evropský debut

05_Iveco_Trakker_Bauma
V segmentu střední řady vystavuje Iveco nové 15t Eurocargo 4x4, umístěné v prostoru stánku značky CASE. I toto vozidlo patří do produktové řady, která byla v průmyslu vždy velmi oblíbená, a získalo titul “Mezinárodní nákladní vozidlo roku 2016”.
 
Nové Eurocargo 4x4 je navrženo pro nejnáročnější práci mimo silnici a je tím pravým řešením pro stavebnictví a městskou výstavbu. Je k dostání s denní nebo spací kabinou se standardní střechou. Jeho hmotnost dosahuje 11,5 nebo 15 t a je nabízeno s rozvorem kol od 3,240 do 4,150 mm. Je poháněno motorem Tector 7 ve variantách 220 a 250 HP u 11,5t verze a u 15t verze ve variantách 250 či 280 HP. Je to jediné vozidlo Euro VI z řady středně těžkých vozidel, které splňuje emisní normy se systémem HI-SCR s pasivním filtrem pevných částic.
Nové Eurocargo 4x4 disponuje různými ochrannými prvky pro provoz v terénu, jako jsou ocelové nárazníky, zásuvné nástupní schůdky a specifický ochranný kryt chladiče motoru. Je vybaveno přední tažným zařízením a je k dispozici s PTO. ZF šestistupňové manuální převodovky jsou vybaveny pneumatickým servo-shift systémem, který slouží ke snadnému řazení i v nejnáročnějších podmínkách. Stálý pohon všech kol je zajišťován dělící převodovkou, která rozděluje krouticí moment motoru mezi přední a zadní nápravy. Podle podmínek (jízda na silnici nebo v terénu) je možné volit mezi rychlým nebo pomalým poměrem rozdělení síly. Navíc tři uzávěry diferenciálu zaručují trakci dokonce i na povrchu s nízkou přilnavostí. Výjimečně úzký úhel otáčení v rozmezí mezi 40 a 48 stupni, v závislosti na pneumatikách, činí Eurocargo stejně pohodlným na městských staveništích i v terénu
Iveco_Daily4x4_Bauma
Eurocargo 4x4 Bauma Iveco
Iveco Eurocargo 4x4 Bauma

Nová Daily 4x4: připravena do terénu

Po obrovském úspěchu Nové Daily, která získala prestižní titul “Mezinárodní dodávka roku 2015”, uvedlo Iveco na trh Novou Daily 4x4. Toto vozidlo je připraveno do terénu, na všechny cesty, do všech podmínek:
  • na staveniště
  • pro stavební a údržbářské společnosti
  • i do nejvyšších nadmořských výšek
Její síla a výdrž nemají v této kategorii konkurenci, díky speciální terénní konstrukci. Jednou z klíčových předností je právě žebřinový rám s profilem ve tvaru písmene C, který byl vždy typický pro řadu Daily a zaručuje nejsnazší přizpůsobení karoserie a zajišťuje robustní výkon ve všech misích.
 
Je poháněna čtyřválcovým 3litrovým F1C Euro VI heavy-duty motorem s common rail vstřikováním, který vyvíjí maximální sílu 170 hp (125 kW) s maximálním točivým momentem 400 Nm. Šestistupňová převodovka je spojena s centrální převodovou skříní se dvěma specifickými převody za účelem dosažení 24 převodových stupňů vpřed a 4 zpáteček. Díky třem uzávěrám diferenciálu je Nová Daily 4x4 schopná zvládnout jakýkoli svah i nejnáročnější terén, bez kompromisů, co se týče pohodlí řízení. Vozidlo se dobře hodí pro všechny typy úloh, dává na výběr z množství možností PTO na převodovce a centrální převodové skříni, je kompatibilní s pneumatikami do terénu i na silnici a nabízí možnost příslušenství na přední části vozu, jako jsou navijáky anebo sněžné pluhy.  
 
Nová Daily je k dostání ve dvou verzích, buď jako jednoduchá kabina s dvěma rozvory kol (krátká varianta s 3 050 mm a dlouhá varianta s 3 400 mm), nebo kabina pro posádku s rozvorem 3 400 mm, která může přepravovat až sedmičlennou posádku. 

 

Trakker: posouvá hranice nemožného při práci v lomech a na staveništích

V části stánku věnované lomům je vystaven Trakker, verze 26 t, 6x6, třínápravový, vybavený třístranným sklápěčem. Navržený a vyrobený pro práci v lomech a na staveništích, Trakker podává výjimečné výkony v nepřístupných terénech a odolává náporu nejsložitějších podmínek.
 
Každý jednotlivý díl, počínaje extra robustním vysoce pevnostním ocelovým rámem, je vybrán s ohledem na jeho sílu a výdrž: toto vozidlo je dlouhodobou investicí. Motory Cursor 9 a Cursor 13 i veškeré mechanismy drží krok s extrémními podmínkami. Trakker využívá technologie HI-SCR pro zpracování výfukových plynů. Toto řešení je navrženo tak, aby vydrželo po celou dobu životnosti vozidla, a vyžaduje pouze minimální péči. Trakker je vybaven revolučním INTARDERem (pomocný brzdový systém) třetí generace, který snižuje nároky na servisní pauzy a současně poskytuje bezpečnost a spolehlivost. Trakker je sestrojen tak, aby spolehlivě poskytoval nejvyšší produktivitu ve své třídě a současně snížil celkové náklady na vlastnictví. 
 
Trakker opakovaně dokázal svou neuvěřitelnou schopnost podávat výkony v těch nejnáročnějších podmínkách a posouvá hranice výkonnosti také v nejtěžším světovém závodu Dakaru. Během Dakaru 2016 soutěžily dva Trakkery od Iveca z týmu PETRONAS De ROOY a zakončily závod na páté a desáté pozici, čímž se opět potvrdila síla a spolehlivost tohoto vozidla. Trakker dokázal ve všech závodech Dakar, kterých se zúčastnil, že je spolehlivý i v nejtěžších podmínkách.
Iveco Astra: světová premiéra pro těžební průmysl
 
Svůj světový debut měl i sklápěč Astra heavy duty HD9 8x6 Euro VI s 24m3 sklápěcí karoserií a nosností až 60 t. Poháněn 13l Euro VI Cursor motorem s výkonem 560 HP (412 kW) a řízen automatickou 16rychlostní převodovkou Astronic ZF s integrovaným intarderem (pomocný brzdový systém), je tento stroj ideální do těžebních podmínek. Technická řešení aplikovaná na tomto modelu se podílejí na zvýšení robustnosti, spolehlivosti a životnosti produktu za současného zvýšení výkonnosti. Zahrnují heavy duty přední i zadní Kessler osy se zesíleným parabolickým zavěšením kol a heavy duty šasi vyrobené ze dvou plochých a paralelních bočních dílů (320 x 90 x 10 mm + 6 mm) pro větší stabilitu a odolnost v nejnáročnějších pracovních podmínkách.
 
Interiér kabiny byl nedávno obnoven a přizpůsoben excelentní ergonomii a komfortnímu ovládání nové palubní desky a ovládacího panelu se speciálními funkcemi, což umožňuje snadno čelit nejtěžším úlohám v terénu.
 
Extra silné stroje připravené do extrémních podmínek a prostředí. Snadné na ovládání, opravy i údržbu během celého životního cyklu. Robustnost, všestrannost a zatížitelnost jsou klíčové atributy řady Astra HD9 od Iveca, navržené pro těžké nasazení mimo silnice v:
  • těžebních odvětvích
  • lomech
  • těžké výstavbě
  • u těžby ropy a plynu
  • a v těžké dopravě
Další novinky
E-SHOP
Novinka Dealer
E-SHOP Spustili jsme pro Vás E-SHOP s náhradními díly IVECO.
pf 2018
Novinka Dealer
pf 2018
30% sleva na servisní prohlídku
Novinka Dealer
30% sleva na servisní prohlídku Přijeďte se svým vozem IVECO Daily na pravidelnou prohlídku, která je potřebná pro hladký provoz Vašeho vozu.
Sleva na stěrače + nemrznoucí kapalina zdarma
Novinka Dealer
Sleva na stěrače + nemrznoucí kapalina zdarma Vybrané druhy stěračů jsme výrazně zlevnili. Navíc k nim od nás dostanete 3 litry nemrznoucí kapaliny zdarma
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připravený na nejnáročnější světové rallye: Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018 Tým PETRONAS De Rooy IVECO bude soutěžit ve dvou hlavních závodech rallye: Anton Van Genugten a Artur Ardavičus se zúčastní rallye Dakar 2018, zatímco Gerard De Rooy, vedoucí člen týmu, a Wuf Van Ginkel budou bojovat o titul na rallye Africa Eco Race 2018.
NOVÝ STRALIS X-WAY
Novinka Dealer
NOVÝ STRALIS X-WAY NA SILNICI I DO TERÉNU
Stralis X-WAY zvyšuje laťku v oblasti přepravních misí v lehkém terénu s nejvyšším užitečným zatížením ve svém segmentu. Spojuje to nejlepší z technologií společnosti IVECO v oblasti úspory paliva a bezpečnosti s legendární terénní robustností svých nejhouževnatějších vozidel a přináší vysokou produktivitu s nízkými celkovými provozními náklady.
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“
Novinka IVECO
Společnost Iveco předává vozidla Daily společnosti Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“ Společnost Iveco Czech Republic, a.s. prostřednictvím dealera Komersia Auto s.r.o. předalo 8 vozidel Daily pro společnost Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“. Jedná se o Daily nové generace, která se pyšní prestižním titulem Van of the Year 2015.
Sleva až 60% na vybrané náhradní díly
Novinka Dealer
Sleva až 60% na vybrané náhradní díly Vybrané náhradní díly - filtry a zpětná zrcátka - jsme zlevnili až o 60%. Informujte se o dostupnosti daného dílu, zvýhodněná cena platí do vyprodání zásob na všech pobočkách Auto Helus, s.r.o.
ROAD SHOW AVIA
Novinka Dealer
ROAD SHOW AVIA Na trh přichází AVIA Initia a my jí budeme mít v Kaznějově 3.10.2017 a v Mostě 5.10. Přijďte se podívat od 10 - 16 hodin a prozkoumat výhody téhle obnovené a oblíbené značky.
Sleva 15 % na brzdové destičky
Novinka Dealer
Sleva 15 % na brzdové destičky Sleva 15% na vybrané druhy brzdových destiček na všechny modelové řady vozů IVECO je platná ve všech pobočkách AUTO HELUS - v Kaznějově, Ejpovicích, Sokolově i Mostě.
Den stavební techniky 2017
Novinka Dealer
Den stavební techniky 2017 Jako každý rok i letos proběhne oblastní kolo celosvětové soutěže Case Rodeo, ve kterém si strojníci změří své dovednosti v ovládání strojů.
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy
Novinka IVECO
Továrna IVECO v Madridu dosáhla Zlaté úrovně v programu Výroby světové třídy Továrna IVECO v Madridu je první z 64 závodů společnosti CNH Industrial z celého světa, která dosáhla nejvyšší úroveň světové třídy v oblasti výroby.
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO
Novinka IVECO
Iveco kupuje českého dealera KOMERSIA AUTO Iveco SpA kupuje českého dealera nákladních vozů KOMERSIA AUTO s.r.o.. Transakci už schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn
Novinka IVECO
IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn Součástí konference NGV GLOBAL 2017 bylo i mezinárodní shromáždění organizované Asociací vozidel na zemní plyn, které se konalo 22. března za účelem udělení řady ocenění v tomto odvětví.
Nové Iveco Daily 4x4
Novinka Dealer
Nové Iveco Daily 4x4 Iveco do svých řad malých užitkových vozů zařadilo novinku - Iveco Daily 4x4.
Novinka IVECO
IVECO a Lannutti podepsali jednu z nejvýznamnějších evropských smluv ohledně kamionové dopravy Na tiskové konferenci Iveco, která se konala minulou středu v Arese v Itálii, byla podepsána významná dohoda mezi společností IVECO a Lannutti Group, která je italským lídrem v oblasti integrované logistiky.
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě
Novinka IVECO
Členové týmu IVECO se opět umístili mezi nejlepšími závodníky nejtěžší rallye na světě Gerard de Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO, který usedl za volant vozu IVECO Powerstar s číslem 500, se umístil na konečném třetím místě.
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru
Novinka IVECO
IVECO a tým PETRONAS De Rooy IVECO se opět účastní dalšího ročníku Dakaru Tři nákladní auta IVECO čelí již několik dní náročnému terénu Jižní Ameriky - od pondělí 2. ledna až do soboty 14. ledna na Dakar 2017.
IVECO - Hi-SCR technologie
Novinka IVECO
IVECO - Hi-SCR technologie Unikátní technologie Iveca HI-SCR je odpovědí na zvyšující se obavy spojené s riziky spojenými s vysokými teplotami aktivní regenerace u EGR systémů, které sužují společnosti působící v nebezpečných prostředích.
Iveco podporuje Fondazione Telethon
Novinka IVECO
Iveco podporuje Fondazione Telethon Společnost Iveco podporuje Fondazione Telethon dražbou Nového Stralisu XP TCO2 Šampiona exkluzivně v barvách Scuderia Ferrari
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice
Novinka IVECO
Nový Stralis TCO2 Šampion v České a Slovenské republice Iveco představilo České a Slovenské republice Nový Stralis TCO2 Šampion – nákladní vozidlo se zcela novým pohonem a nejmodernějšími technologiemi a službami, které zvyšují efektivitu a spolehlivost a současně minimalizují emise.
Iveco Daily do kopce
Novinka IVECO
Iveco Daily do kopce Vysoká úroveň pohodlí ovládání vozidla, rychlé a hladké řazení, méně námahy za volantem...
Nejen tyto přednosti automatické převodovky Hi-Matic si mohli vyzkoušet zákazníci značky Iveco během originální testovací akce.
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí
Novinka IVECO
IVECO Z TRUCK - koncept nákladního vozu s nulovým dopadem na životní prostředí Iveco uvádí svůj premiérový IVECO Z TRUCK, koncept nákladního vozu dálkové přepravy, který boří veškeré překážky na cestě za výsledným vozidlem s nulovým dopadem na životní prostředí pro naprosto udržitelný systém dopravy.
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice
Novinka IVECO
Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice V průběhu Czech Truck Prix 2016 v areálu závodního okruhu Autodromu v Mostě podepsala společnost Iveco Czech Republic a.s. a společnost PROFI AUTO CZ a.s. dohodu o založení první Truck Station na území České republiky.
Truck Race Most 2016
Novinka IVECO
Truck Race Most 2016 Závodní Iveco Stralis týmu Schwabentruck se zúčastnil Czech Truck Prix 2016 na Autodromu v Mostě. V tomto kole Mistrovství Evropy tahačů (European Truck Race Championship, ETRC)představilo Iveco českým fanouškům také své Emotional Trucks.
Nový Iveco Stralis 2016
Novinka Dealer
Nový Iveco Stralis 2016 Nový Stralis je vylepšený o nejmodernější funkce a technologie, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každé dopravní činnosti a zajišťovaly vysokou produktivitu a zisk.
Emotivní tahače Stralis
Novinka IVECO
Emotivní tahače Stralis Iveco představuje šampiony TCO2, nové emotivní tahače Stralis na okruhu Nürburgring, kde se dva týmy Team Schwabentruck Stralis XP-R účastní závodu v Truck Grand-Prix .
Den otevřených dveří v Kaznějově
Novinka Dealer
Den otevřených dveří v Kaznějově Přijďte se k nám podívat a prohlédnout si naše prostory.
Zemědělská výstava na Hadačce 2016
Novinka Dealer
Zemědělská výstava na Hadačce 2016 Přijďte se na nás podívat na výstavu ve čtvrtek 23. června 2016.
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP
Novinka IVECO
Iveco uvádí na trh Nový Stralis NP revoluční nákladní vůz na zemní plyn pro udržitelnou dálkovou přepravu
Rallye Dakar 2016 na Slovensku
Novinka IVECO
Rallye Dakar 2016 na Slovensku Expedice Iveco Dakar 2016 ve slovenské Sekuli umožnila svým zákazníkům jedinečný zážitek - usednout do soutěžního speciálu Trucker, navíc po boku opravdového pilota Dakaru.
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s přepravou hrochů do ZOO ve Dvoře Králové Dvě vozidla Iveco Eurocargo přivezla ve čtvrtek 26.5. 2016 dopoledne do Zoo Dvůr Králové dvě hroší samice. Hroši se tak do Dvora Králové vrací po 14 letech.
Foto z akce Den stavební techniky
Novinka Dealer
Foto z akce Den stavební techniky Vzhledem k vydatnému dešti večer před akcí celá událost probíhala ve značně blátivém prostředí.
Den stavební techniky v Příšově
Novinka Dealer
Den stavební techniky v Příšově Rádi bychom vás pozvali do pískovny v Příšově, kde 9.6.2016 představíme špičkovou stavební technicku značky CASE Construction
Autosalon v Litoměřicích
Novinka Dealer
Autosalon v Litoměřicích Dnes začíná autosalon na výstavišti v Litoměřicích - přijďte navštívit náš stánek
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’
Novinka IVECO
Iveco Daily Hi-Matic získává cenu ‘Top Van 2016’ Iveco Daily Hi-Matic získalo ocenění „Top Van 2016“ od časopisu Transport News na výstavě CV Show v Birminghamu ve Spojeném království.
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks
Novinka IVECO
Tým Schwabentruck a Iveca pod značnou OK Trucks Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016 bude používat značku „OK Trucks“ ve svých nových barvách – tato značka odkazuje na prodej a marketing ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.
Den ve vzduchu
Novinka Dealer
Den ve vzduchu O víkendu budeme vystavovat naši techniku na akci DEN VE VZDUCHU.
Exotická zvířata jezdí Ivecem
Novinka IVECO
Exotická zvířata jezdí Ivecem Společnost Iveco Czech Republic a.s. spolupracuje s odborníky ze ZOO Dvůr Králové na převozu exotických zvířat. Tentokrát cestovala žirafa Imara z Budapešti do Zoo v Liberci.
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo
Novinka IVECO
Iveco pomáhá s převozem hrocha do Zoo Společnost Commett Plus - autorizovaný partner společnosti Iveco ve spolupráci s experty na přepravu exotických zvířat ze Zoo Dvůr Králové pomáhají s převozem hrocha do ZOO Dvorec u Borovan.
Den otevřených dveří
Novinka Dealer
Den otevřených dveří Rádi bychom vás pozvali na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se budou konat ve dnech 31.3.-7.4.2016.
Pozvánka na Techagro do expozice Steyr
Novinka Dealer
Pozvánka na Techagro do expozice Steyr Přijeďte se na nás podívat na největší zemědělský veletrh v Evropě.
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní
Novinka IVECO
Rok 2015 byl pro Iveco Daily rekordní Nové Iveco Daily, které bylo uvedeno na trh v roce 2014 a získalo ocenění Van of the Year pro rok 2015, má za sebou výjimečný rok: získalo několik ocenění po celém světě a dosáhlo obrovského úspěchu na více trzích.
Iveco Eurocargo 4x4
Novinka Dealer
Iveco Eurocargo 4x4 Zjistěte více informací o novém modelu Iveco Eurocargo 4x4.
Zimní slevy na originální náhradní díly IVECO
Novinka Dealer
Zimní slevy na originální náhradní díly IVECO Na rozjezd nového roku připravilo IVECO slevy na originální náhradní díly.
Žijeme Dakarem!
Novinka Dealer
Žijeme Dakarem! Vychutnejte si video z týmu La Gloriosa De Rooy IVECO!
ADMINISTRATIVNÍ SÍDLO:
Auto Helus s. r.o.
Luční 168/32
301 00 Plzeň
POBOČKY FIRMY
Kaznějov, Ejpovice, Sokolov, Most
 
Pracovní dny: 7:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 12:00